Halı Böceği İlaçlama Adana

Akrep İlaçlama Adana
2017-06-13
Tahta Kurusu İlaçlama Adana
2017-06-13

HALI BÖCEĞİ İLAÇLAMA

Halı böcekleri zehirli midir insanları sokma yada ısırma gibi zararları mevcut olur mu ev hanımlarının merak ettiği sorulardır tüm bunlar halı böceği insanı ısırmaz ve zehirli bir böcek değildir.

Ancak halı böceklerinin zararları mevcuttur bu zararlar arasında insanların yiyeceklerini kirletme ve mikrop bulaştırmanın yanı sıra evdeki halı ve kumaş türü malzemelere zarar vererek yıpranmalarına neden olurlar.

Gözle görülmeyen böcekler genel olarak yerlerde ve tüylü zeminlerde yaşadıkları için pek çok böcek türü karıştırılır deri böcekleri ve toz böcekleri bunlar arasındadır.

Halı böcekleri zehirli midir halı böceğini nasıl anlarım ne tür bir yapıya sahiptir diye düşünen kişiler için öncelikle halı böcekleri hangi renktedir ve nasıl bir vücut yapısına sahiptir onu açıklayalım.

Halı böceği renk yapısı üç farklı tonda olup siyah halı böcekleri,kahverengi halı böceği ve sarı renkli halı zararlısı olarak karşımıza çıkarlar vücut yapıları küçük olup yakından incelendiği zaman oval ince uzun bir yapıya sahipti sırt bölgelerinde dik tüyler mevcut olup yüzeyi adeta bir kabukla kaplı dış yüzeye sahiptir.

GARANTİLİ PROFESYONEL İLAÇLAMA HİZMETİ

ÇUKUROVA İLAÇLAMA

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp Mesaj
HEMEN ARA