Hizmetlerimiz


HİZMETLERİMİZ HAKKINDA DETAYLI BİLGİLER


Adana İlkay İlaçlama ile Haşerelere Son Verin !!


İlaçlama Hizmetimiz Kokusuzdur Evden Çıkmanız Gerekmez
İnsan Sağlığına Kesinlikle Zararı Yoktur !İlaçlama sektörünün çok yaygın hale geldiği günümüzde, bu sektörde hizmet veren kuruluş sayısı da oldukça fazlalaşmıştır. Ancak bu firmalar müşterilerine sunmuş oldukları hizmet kalitesi ve güvenilirlikleri açısından çok belirgin olarak birbirlerinden ayrılmaktadır. İlaçlama sektöründe 2001 yılından itibaren faaliyet göstermeye başlayan firmamız kurulan firmamız, halk sağlığı alanında ilaçlama ve haşere kontrol hizmetlerini WHO (Dünya Sağlık Örgütü) standartlarına uygun olarak müşterilerine sunan ilk kuruluşlar arasında yer almaktadır. Firmamız kurulduğu ilk günden itibaren eğitime, teknolojiye ve müşteri memnuniyetine hep öncelik vermiş olmanın yanı sıra, personel eğitim seminerleri vererek de yine kendi sektörüne öncülük etmiştir.
Ayrıca İlkay İlaçlama HACCP kontrol ve ISO kalite kontrol sistemlerine raporlama ve hijyen konularında gerekli olan donanım ve bu konularda yeterli deneyime sahiptir.

Vizyonumuz; Çevresine duyarlı, toplumsal ve kültürel değerler açısından gelişmiş bir anlayışa sahip olarak sektörümüzde en iyi hizmeti en teknolojik cihazlarla vermek, Sadece haşereleri imha etmek değil, çevre ve insan sağlığının teminatı olmak, Çevreye duyarlılık konusunda meslektaşlarına ve müşterilerine örnek olmak, Birlikte çalıştığımız kişi, kurum, kuruluşlar ve çalışanlarımız açısından oluşturduğumuz güvenilirliği sürdürmek ve her zaman tercih edilen iş paydaşı olmaktır.

Misyonumuz; Ülkemiz insanlarına daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam sürdürebilmeleri için kaliteli, güvenilir ve en uygun maliyetli hizmetleri sunmaktır. Firmamızı tercih eden bireysel ve ticari müşterilerimize teşekkürlerimizi sunuyor, bundan sonrada hizmet kalitemiz ve güvenilirliğimizden asla ödün vermeden yolumuza devam edeceğimizin sözünü veriyoruz.
DETAYLI BİLGİ İÇİN

GARANTİLİ İLAÇLAMA HİZMETİHemen Arayın
Tüm Haşerelerden Kurtulun !


0539 564 25 07

WhatsApp WhatsApp Mesaj
HEMEN ARA