Kırkayak İlaçlama Adana

Çekirge İlaçlama Adana
2017-06-22
Adana Ev İlaçlama
2017-07-07

Kırkayaklar genel olarak katlarda, balkonlarda, bodrumlarda, rutubetli ortamlarda, yaprakların altında ve gübrelik alanlarda yaşarlar. Boyları 3 ile 7 cm arasında değişmektedir. Sıcak, nemli ve saklanabilecekleri yerleri tercih ederler. Yumurtadan çıktıktan sonra ergin hale gelmeleri 75 -150 gün arasında değişmektedir. İç ve dış alanlarda yuvaları, yaşam alanları tespit edilmeli ve periyodik olarak ilaçlama yapılmalıdır.

Kırkayaklar görüntü olarak insanı tiksindiren bir yapıya sahiptir. Çok hızlı hareket ederler ve bazı türleri zehirli olabilir. Şehir hayatında özellikle giriş katlarda bulunurlar. Birçok kişi kırkayak ilaçlama yaptırmak yerine böcek ilaçlarını kullanmayı tercih eder ancak bu çözüm değildir. Piyasadaki birçok böcek ilacı sinekler ve sivrisinekler için tasarlanmıştır. Kırkayak ilaçlama yaptırmak kesin çözümdür.

Kırkayaklar ile mücadele etmenin tek yolu profesyonel bir şekilde ilaçlama yapılmasıdır. Antalya ZirvePest Böcek İlaçlama olarak yılların verdiği tecrübe ile Kırkayak ilaçlama hizmeti sunuyoruz.

GARANTİLİ PROFESYONEL İLAÇLAMA HİZMETİ

ÇUKUROVA İLAÇLAMA

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp Mesaj
HEMEN ARA