Fare İlaçlama Adana

Yakarca – Tatarcık İlaçlama Adana
2017-06-15
Kalorifer Böceği İlaçlama Adana
2017-06-15

Fare hayvanlar aleminin birer üyesi olup kemirgenler içinde incelenen memeli bir hayvandır. Fareler diğer haşerelerden farklı bir yapıya sahiptirler. Dünyanın her yerinde yaşayan ve hem otçul hem de etçil beslenen hayvanlardır. Yapıları türlerine bağlı olarak değişmektedir fakat vücut biyolojileri aynıdır. Fare haşeresi bir iskelet sistemine sahiptir. Bu bakımdan vücut yapısı gelişmiş bir haldedir. Genetik yapısı ile insan genetik yapısının ileri düzeydeki benzerliği ve üreme hızları dolayısıyla, kobay olarak yaygınca kullanılırlar. Çok hızlı kaçabilen ve çok hızlı üreyen hayvanlardır. Yeryüzünün bütün karalarına dağılmışlardır. Adana Fare İlaçlama şirketi sizleri bu hayvanlardan kurtarmak için profesyonel ekiplerle 7/24 hizmet sunmaktadır.

Yanaklarından omuzlarına kadar inen küçük astarlı iki dış çene keseleri vardır. Fareler bu keselerde yiyecek taşırlar, bu keseleri temizlemek gerektiğinde ise içini dışına çevirip temizlerler. Kesici dişleri sürekli olarak büyüdüğü için aşınan yüzeyler hemen yenilenir. Bu kemirgenler dişleri keskin ve sivri olduğu için önlerine gelen her şeyi kemirebilirler. Fare ilaçlama için kurulan kapanlar ve mekâna alınan kediler kesin çözüm değildir. Dışarıdan alınan ilaçlar ile fare ilaçlamak hem güvenli değil hem de sağlık açısından zararı bulunmaktadır.

Fareler birçok türü vardır. Bunlar; . Fındık faresi . Lağım faresi . Kör fare . Çatı faresi . Tarla faresi . Su faresi . Hamster . Orman faresi . Kanguru faresi . Çekirge faresi . Fırça kuyruklu fare . Bandigut faresi . Çöl sıçanı . Yedi uyur faresi . Ak fare . Huş faresi . Keseli fare . Çeltik fare . Dikenli fare . Yeleli fare . Kuş faresi . Beyaz kobay faresi . Hasat faresi Fareler yumurtlayarak değil canlı yavru doğurarak çoğalırlar.

Adana Fare ilaçlama Firmaları

Bir fare türüne bağlı olarak yılda 4 – 6 defa ürer ve her üremede 8 – 12 tane canlı yavru doğurur. Fare yavruları ortamın sıcaklığına bağlı olarak 2 ay içinde gelişir ve ergin hale gelir. Büyüyen fare yavrusu çok iyi beslendikten sonra çiftleşir ve kendine ayrı bir yuva yapar. Fareler çok zararlı hayvanlardır. Haşereler gibi ısırmazlar ama kemirirler ve kemirirken, farelerin tükürük bezleri uyuşturduğu için insanlar bunu anlamaz. Gece uykuya yatan bir insan fare kemirmesinden özürlü olarak uyanabilir. Bu yüzden fare önemsenmeli ve hemen ilaçlatılmalıdır. Adana fare ilaçlama sizlere bu tür olaylarla karşılaşmamanız için en iyi hizmeti en uygun fiyata sunmaktadır.

Fareler sadece kemirerek değil, açıkta bırakılan gıda maddelerinin üzerine tükürük ve dışkılarını bıraktıklarında veba, verem, fare ısırığı, lyme, grip, tifüs, bağırsak parazitleri gibi birçok hastalığı bulaştırırlar.

Fare ilaçlamasında istasyon adı verilen mum blokları kullanılır. Fare olan mekânlara kurulan mum blokları içerisinde yem bulundurur. Bu yemleri yiyen fare su ihtiyacı duyar ve su içtiği noktada ilacın etkisiyle ölür. Firmamız Antalya fare ilaçlama firmaları arasında profesyonel şekilde çalışan ilaçlama firmaları arasındadır.

6 AY GARANTİLİ İLAÇLAMA HİZMETİ

İLKAY İLAÇLAMA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARA
WhatsApp WhatsApp Mesaj