Çekirge İlaçlama Adana

Tesbih Böceği İlaçlama Adana
2017-06-22
Kırkayak İlaçlama Adana
2017-06-22

Brown cricket isolated on a white background.

Çekirgelerin boyları iki ile dört cm arasında değişkenlik göstermektedir. Siyah veya kahverengi renklere sahip olan çekirgelerin kalın, köşeli bir gövdesi ve çok iyi zıplamasını sağlayan uzun bacakları bulunmaktadır. Genel olarak dış alanlarda yaşayan çekirgeler; bazen beslenme ya da sığınma amaçlı olarak iç alanlara da girebilmektedirler. Işık tarafından çekilebilen çekirgeler; Evlerimize açık camlardan, duvarlarındaki çatlak ve deliklerde girerler. Özellikle kirli olan giysilerimize beslenme amaçlı olarak zarar verdikleri bilinmektedir. Çekirgelerin yaşam alanları; ekili olan araziler, ağaçlık olan alanlar, bina yakınlarında bulunan uzun otlar ve sarmaşık tarzı bitkilerin arası, kereste ve taş yığınlarıdır.

Çekirgelerin insan sağlığı üzerinde her hangi bir zararı bulunmamaktadır. İnsanlara tahılları yedikleri ve bitki köklerine zarar verdikleri için maddi olarak zarar verirler. Çekirge ilaçlama genel olarak maddi kayıpların önüne geçebilmek amacı ile yapılmaktadır.

Çekirgelerle mücadelede önemli noktalardan birisi bina yakınlarındaki çekirgelere ait olan yaşam alanları yok edilmesi ve ilaçlanmasıdır. Aksi takdirde kalıcı çözüme ulaşmak imkansızdır. Çekirge ilaçlama yapan personelin bu konuda yeterli deneyime sahip olması gerekmektedir. Doğru yapılmayan uygulamalar sadece zaman ve maddi kayıplara yol açar. Antalya ZirvePest Böcek İlaçlama olarak sizlere Çekirge ilaçlama konusunda garantili hizmeti en uygun fiyata sunmaktayız.

GARANTİLİ PROFESYONEL İLAÇLAMA HİZMETİ

ÇUKUROVA İLAÇLAMA

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp Mesaj
HEMEN ARA